Life for the better 3.díl

23. dubna 2010 v 22:34 | Bari
22222
Takže je tu k mému ohromnému smutku poslední díl....=((Doufám,že si to někdo přečte a byla bych opravdu MOC ráda kdyby jste to okomentovali.=)Takže...č.c.

snapshot_38d85e26_58da22ff
Do svého pokoje přímo běžím,i když jsem běžela celou cestu.Vrhám se na postel s hlasitými vzlyky.Potom usínám a když se znovu budím jsem už dost vyplakaná,abych dokázala trochu přemýšlet.Třeba to myslel vážně,že mně neznal a proto to o mně řekl.....Ale v hlavě se mi ozývá hlásek.Kdyby tě měl opravdu rád,tak by tě nikdy nepomlouval.Do očí se mi znovu začínají hrnout slzy,ale já už kvůli němu nehodlám znovu brečet.
snapshot_38d85e26_38da2410
Nakonec se zvedám z postele a beru do rukou knihu,kterou mi půjčil.Chci ji jít poslat poštou,ale všímám si,že z ní něco vypadlo.Bíla,malá obálka.Dopis.Sedám si na zem a roztřesenými prsty ji rozlepuji.
Milá Amy
Už dlouho ti to chci říct,ale nenašel jsem odvahu.
Nevím,jestli na tom jsi stejně,ale pevně věřím že ano.
Miluji tě
                                               Cillon
Do očí se mi znovu hrnou slzy.Takže přece jen asi mluvil pravdu.Zvenku se ozvalo pískání.
snapshot_38d85e26_f8db8a38
Přistoupila jsem k oknu a otevřela jsem ho.Ten pohled mi vyrazil dech.Říkala jsem si,jestli není blázen.,,Kdybych byla tebou,tak slezu dolů."Oznámila jsem mu suše.Seděl na plotě a v rukou držel velkou kytici jasně červených růží.
snapshot_38d85e26_f8da2599
Seskočil z plotu dolů a přitom dával pozor,aby se jediná z růží nezmačkala.,,Amy,je mi to vážně líto,ale musíš mi věřit."Hodlám ho ještě chvíli dusit.,,A proč?To jsi si měl rozmyslet dřív!"A snažím se zavřít okno.,,Počkej Amy!Ty jsi nečetla...."Zvedám dopis.,,Tohle?"A usmívám se.,,Myslím,že ti asi věřit začnu."A znovu se na něj usmála.
______THE END______
411,

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ari/tiger sims team Ari/tiger sims team | Web | 24. dubna 2010 v 11:36 | Reagovat

krááááááááásný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama